Raziskava o ozaveščenosti študentov o goljufijah v visokem šolstvu

datum: 11.07.2024

kategorija: Za študente

Vabimo vas, da sodelujete v tem vprašalniku, ki je namenjen posebej za visokošolske študente, kot ste vi. Ta vprašalnik izvaja Informacijski center za mobilnost akademske enakovrednosti (CIMEA) v sodelovanju s Svetom Evrope. Vaši odgovori bodo obravnavani anonimno.

Namenjen je študentom visokošolskega izobraževanja, cilji pa so:

• Razumeti svoje znanje o goljufijah v visokem šolstvu.
  • Povečati ozaveščenost o tem vprašanju in izboljšati vaše sposobnosti za njegovo reševanje.
  • Podpreti oblikovanje orodij, ki spodbujajo etiko in preglednost v visokem šolstvu.

Vprašalnik bo odprt do 6. septembra 2024.

Zahvaljujemo se vam za vaš dragoceni prispevek!

11. jul. | Novice

Dobrodelna akcija pošiljanja razglednic srčnosti

Poletne počitnice so tu in z njimi priložnost, da ponovno podpremo dobrodelno akcijo Zavoda Rihtarjeva domačija, Alzheimerjev zemljevid srčnosti, in sicer tako, da v domove za starejše, na oddelke za demenco pošljemo razglednico srčnosti in z njo obogatimo vsakdan oseb z demenco.

8. jul. | Novice

Srečanje v okviru Erasmus+ projekta Promoting Learning Environments from Nursery to Primary Education

Med 24. in 28. 6. 2024 so se dr. Karmen Drljić, dr. Sanela Hudovernik, dr. Tina Štemberger in dr. Sonja Čotar Konrad udeležile srečanja v okviru Erasmus+ projekta Promoting Learning Environments from Nursery to Primary Education.

8. jul. | Novice

Študijski programi za izpopolnjevanje 2024/2025

Objavljena sta razpisa za študijska programa za izpopolnjevanje za naslednje študijsko leto. Rok za prijavo je 6. september 2024.