Prijava na e-novice UP PEF

S prijavo boste prejemali zanimive novice UP PEF o naših dogodkih, izobraževanjih s področja vzgoje, izobraževanja in umetnosti ter drugih novostih in uporabnih gradivih.

S klikom na gumb »Pošlji« dovoljujem, da se osebni podatki hranijo zgolj za pošiljanje e-novic. Obdelani bodo izključno za namene, za katere so bili zbrani in ki jih dovoljuje veljavna zakonodaja. Podatki ne bodo uporabljeni za nobene druge namene ter ne bodo brez izrecnega vnaprejšnjega dovoljenja posameznika, na katerega se osebni podatki nanašajo, posredovani tretjim osebam, razen če bi tako zahtevali veljavni predpisi.
Potrjujem, da sem seznanjen/a s svojimi pravicami v zvezi s posredovanimi osebnimi podatki, in sicer da lahko: zahtevam dostop do svojih podatkov, popravek, izbris ali prenos teh podatkov in omejitev njihove obdelave ali podam ugovor zoper obdelavo; privolitev kadarkoli prekličem; vložim pritožbo pri pristojnem nadzornem organu, če menim, da upravljavec osebnih podatkov krši predpise o varovanju osebnih podatkov.

20. feb. | Novice

50 let UP PEF: Še več ustvarjalnosti na Čevljarski ulici

20. februar - Koper je z današnjim dnem pridobil nov prostor, v katerem se bodo razvijali umetniško-oblikovalski nazori in poti študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete.

17. feb. | Novice

Gibalne delavnice za predšolske otroke obalnih vrtcev

V času zimskega izpitnega obdobja, od 22. januarja do 16. februarja 2024, so bile za otroke iz obalnih vrtcev v okviru predmetov Didaktika športne vzgoje in Gibalno–športne dejavnosti organizirane gibalne delavnice.

16. feb. | Novice

Obisk delegacije UP PEF na državni univerzi v Namibiji

V tednu med 5. in 9. februarjem 2024 so prof. dr. Silva Bratož, izr. prof. dr. Tomaž Grušovnik in mag. Maja Bratuš Vidmar obiskali partnersko institucijo v Namibiji (University of Namibia - UNAM).