Mednarodna konferenca o ekosocialnem izobraževanju

Dne 26.09.2024 do 27.09.2024

Kraj: Koper

Konferenca bo potekala v četrtek, 26. septembra 2024 (spletno) in v petek, 27. septembra 2024 (v živo na UP PEF).

Rdeča nit konference o ekosocialnem izobraževanju bo izobraževanje in vzgoja za podnebno pravičnost. Program konference bo objavljen kmalu, prijavite pa se lahko preko spletne prijavnice.

Kotizacije za konferenco ni – obisk konference je brezplačen.

6. jun. | Novice

Na 8. lutkovnem PEF FESTU tudi grozljivka

5. junija je bil v Mariboru že 8. PEF FEST, tradicionalno lutkovno srečanje vseh treh pedagoških fakultet, ki ga vsako leto gosti ena od njih. Številka pred prireditvijo bi morala biti že dvomestna, pa nam jo je vmes zagodla korona. Na festivalu sta se ljubljanska in koprska fakulteti predstavili s po tremi predstavami, domačini pa kar s šestimi. Videli smo ročne, telesne, namizne, marionetne, senčne in druge lutke.

5. jun. | Novice

GDI delavnica: Zanimivi svet rastlin

V okviru projekta GDI UP 1.3: Razvoj vsebin zelenega prehoda v okviru Centra znanosti UP je bila organizirana delavnica »Spoznajmo zanimivi svet rastlin«.