Študentsko delo: digitalni kreativec na UP

datum: 14.05.2024

kategorija: Za študente

Ti je digitalni svet blizu? Se dobro znajdeš v poplavi trendov? Je pisanje vsebin, oblikovanje kreativ za družbena omrežja vseh sort tvoja strast? Ti je organizacija in ustvarjanje novih formatov dogodkov izziv in bi se rad/a naučila več.  Potem je ta oglas ZATE! Beri dalje.

PODROBNEJE O VSEBINI DELA oz. KAJ BOŠ POČEL/A?

Izpeljava raznolikih komunikacij skozi različne interne/eksterne kanale univerze, to vključuje:

• urejanje družabnih omrežij univerze (FB, IG, LinkedIn, TikTok) oblikovanje kreativ (Canva, CapCut, VideoLeap, …) pisanje vsebin za spletno stran (“neprofi”) fotografiranje raznolikih večjih/manjših dogodkov, ki se odvijajo znotraj univerzitetnega okolja operativna pomoč pri izpeljavi večjih dogodkov na ravni univerze priprava predlogov za izboljšave (seveda, tudi tvoje mnenje šteje!) redno spremljanje trendov in skrb za implementacijo.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE?

Veliko mero samoiniciativnosti, doslednosti in odgovornosti za delo. V našo ekipo sprejmemo proaktivnega in zanesljivega posameznika.

KAJ LAHKO PRIČAKUJEŠ TI?

• delo v univerzitetnem okolju v res FAJNI ekipi od katere se boš veliko naučil_a!
  • pisarno v centru mesta Koper! (praktično v osrčju mesta Koper – Titov trg)
  • preizkusno obdobje z možnostjo kasnejše zaposlitve

Preizkusno obdobje se bi zate pričelo že na dogodku “Tranform4Europe Week”, ki traja od 20. do 24. maja 2024 v Kopru/Izoli.  V tem tednu bi se pridružil_a ekipi prostovoljcev.

Smo vzbudili tvoje zanimanje? Pošlji nam svoj (kratek) življenjepis z “motivacijskim pismom”, ki naj bo v obliki kreative (foto, video, reel, kolaž, pismo – vglavnem karkoli kar meniš, da najbolje odraža tvoje kreativno ustvarjanje, osvojene digitalne spretnosti in znanja). Lahko ustvariš novo “kreativo” (sprejemamo oblike vseh sort) ali pa nam pošlješ kakšno, ki si jo že ustvaril_a.

Tvoje izdelke s CV-jem sprejemamo na ,  najkasneje do 15. maja 2024!

URNIK & URNA POSTAVKA

• do 8 ur dnevno (med 8.00 in 17.00) / vendar smo prilagodljivi glede na študijske obveznosti študenta/ke,
  • urna postavka: 7,00 neto.

Ekipa Službe za komuniciranje UP (SZK UP)

20. jun. | Novice

Vabilo k sodelovanju ob 50. obletnici UP PEF – vaši spomini, izkušnje, vpogledi

Vsi, ki so bili kakorkoli povezani s Pedagoško fakulteto v Kopru, so vabljeni, da na elektronski naslov znanstveni.sestanek.pef@upr.si do 30. junija 2024 posredujejo svoj spomin.