T4EU: Intenzivni tečaji nemškega jezika

datum: 10.05.2024

kategorija: Za študente

ISZ Saar vsako leto septembra in oktobra organizira intenzivni tečaj nemškega jezika, ki je posebej zasnovan za potrebe študentov na izmenjavi, ki se pripravljajo na študij v Nemčiji ali na Univerzi Saarland (UdS).

Intenzivni tečaj nemščine je tematsko zasnovan tako, da ustreza potrebam študentov programa Erasmus+ in drugih programov izmenjav, zato je zelo primeren za študente zveze T4EU. Besedila za branje in poslušanje z razumevanjem so posebej izbrana tako, da študentom nudijo informacije o študentskem življenju na Univerzi Saarland - tako v kampusu kot v Saarbrücknu in okolici. Kratki intenzivni tečaji se začnejo na jezikovni ravni A2 (CEFR). Predhodno znanje nemškega jezika je obvezno, zato začetniki ne morejo biti sprejeti na ta tečaj.

Več informacij

Prijava do 2. junija

20. jun. | Novice

Vabilo k sodelovanju ob 50. obletnici UP PEF – vaši spomini, izkušnje, vpogledi

Vsi, ki so bili kakorkoli povezani s Pedagoško fakulteto v Kopru, so vabljeni, da na elektronski naslov znanstveni.sestanek.pef@upr.si do 30. junija 2024 posredujejo svoj spomin.