Kam po zaključenem magisteriju: o pripravništvu in strokovnem izpitu

12.12.2018

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF vabi vse študente UP PEF na srečanje na temo Kam po zaključenem magisteriju: o pripravništvu in strokovnem izpitu, ki bo v sredo, 12. decembra 2018, ob 18. uri v predavalnici Tramontana (UP FHŠ, pritličje, Titov trg 5, Koper).

Po zaključenem magistrskem študiju se študenti Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem soočajo s pomanjkanjem informacij o svoji nadaljnji poklicni poti. Postavljajo se jim vprašanja o pripravništvu in strokovnem izpitu, kot so: kako priti do plačanega pripravništva, kaj me čaka na strokovnem izpitu, kaj vse moram na njem vedeti itd. Odgovore na vsa ta vprašanja in številna druga bodo udeleženci srečanja poskušali razbliniti na sproščenem srečanju z izr. prof. dr. Dejan Hozjan, predstojnikom Centra za vseživljenjsko učenje UP PEF.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.