Meduniverzitetno športno tekmovanje

datum: 09.04.2024

kategorija: Za študente

V četrtek, 9. maja 2024, bo v Izoli potekalo Meduniverzitetno športno tekmovanje, ki ga letos organiziramo s Študentskim svetom Univerze na Primorskem.

Vabimo vas, da se pridružite ekipam, da bomo skupaj zastopali našo univerzo. Če rad/a igraš odbojko, nogomet ali košarko, se prijavi v ekipo Univerze na Primorskem!

Prijave za tekmovalce (prijavljate se posamično) zbiramo do 15. aprila na naslednji povezavi: https://forms.office.com/e/4Nz1siy82w

Več informacij o tekmovanju

• Kdaj: Četrtek, 9.5.2024 med 10.00 in 16.00.
  • Kje: Livade 7, 6310 Izola (OŠ Livade)
  • Discipline: odbojka, košarka in nogomet (tako ženske kot moške ekipe)

Meduniverzitetno športno tekmovanje je namenjeno povezovanju študentov vseh slovenskih univerz. V nogometu, odbojki in košarki se bodo med seboj pomerile ekipe Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem, Univerze v Novem mestu, Nove univerze in Univerze v Novi Gorici. V kolikor ne želite tekmovati, si dan rezervirajte za navijanje za naše.

Po zaključku prijav bomo organizirali skupne treninge za prijavljene za posamezno disciplino, da boste imeli dovolj časa, da se navadite na skupno igro. V kolikor bo prijavljenih več igralcev kot jih lahko prijavimo za tekmovanje, bomo naredili selekcijo (vse razložimo ob zaključku prijav oziroma na prvih treningih). V primeru vprašanj smo vam na voljo na

Veselimo se srečanja z vami,

Študentski svet Univerze na Primorskem

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).