Opomnik: Foto natečaj "Voda, vir, življenje"

datum: 08.03.2024

kategorija: Za študente

V okviru tedna Zemlje so se člani EKO odbora odločili, da nadaljujejo zdaj že s tradicionalnim fotonatečajom, letos na temo "Voda, vir življenja." Torej, če ste vsaj malo fotografska duša, posnemite kakšno fotografijo (ali pobrskajte po svoji galeriji) in jo do 10. marca 2024 pošljite na elektronski naslov maja.humski@upr.si, z zadevo »FOTONATEČAJ: VODA, VIR ŽIVLJENJA«. Vsak lahko pošlje največ tri fotografije in pri tem pazi, da je format fotografije ležeč. Vsaka fotografija naj ima tudi svoj naslov. Bodite pozorni, da se fotografija nanaša na letošnjo temo.

nova_nate__aj_z_logo.png

Fotografije bo pregledala tri članska EKO komisija in nato izbrala nekaj najboljših, ki se bodo natisnile ter razstavile po fakulteti in objavile na socialnih omrežjih. Med izbranimi fotografijami bodo študentje in zaposleni izglasovali najboljšo, ki bo nagrajena, Zmagovalna fotografija bo razglašena na socialnih omrežjih (IG in FB Študentskega sveta UP PEF) ter na spletni strani UP PEF.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).