Trening za trenerje na področju zdravja mladih

datum: 06.03.2024

kategorija: Za študente

Mladinsko združenje za promocijo zdravja v sodelovanju z Zvezo slovenske podeželske mladine, Društvom študentov psihologije Slovenije, Sekcijo študentov zdravstvene nege in babištva, Društvom študentov farmacije Slovenije in Mladinsko zvezo Brez izgovora Slovenija organizira brezplačno štiridnevno usposabljanje, ki združuje praktične in teoretične pristope, z namenom izobraziti trenerje za delo na področju zdravja mladih.

Komu je usposabljanje namenjeno?

Trenerji neformalnega izobraževanja so posamezniki, ki pripravljajo in izvajajo aktivnosti za mlade s participativnimi metodami in pristopi. Trenerji in mladinski delavci se pogosto soočamo z izzivi pri naslavljanju tematik zdravja mladih. Namen usposabljanja je opolnomočiti trenerje neformalnega izobraževanja na tem pomembnem področju.

Ali izvajaš delavnice z mladimi? Pripravljaš aktivnosti in igre zanje? Si kot mladinski voditelj vključen v katerokoli mladinsko organizacijo? Če je tvoj odgovor na vsaj eno vprašanje pritrdilen, ti bodo vsebine usposabljanja prišle prav. :)

Kako se prijavim?

Za zagotovitev mesta je treba izpolniti prijavnico, ki jo najdete tukaj. Rok za prijave je 7. april 2024.

Kje dobim več informacij?

Več informacij najdeš v infopacku v priponki ali na e-naslovu .

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).