Razpis za mednarodne izmenjave z namenom praktičnega usposabljanja v okviru ERASMUS +

01.02.2023

RAZPIS ZA MEDNARODNE IZMENJAVE Z NAMENOM PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ KA131, objavljen na UP dne.  18. 01. 2024

Novost pri razpisu za mednarodne izmenjave z namenom praktičnega usposabljanja v študijskem letu 2023/2024 je ta, da je rok prijave na razpis določen kot odprti rok prijave.

Institucija opravljanja izmenjav je lahko tudi katera koli javna ali zasebna organizacija, ki je dejavna na trgu dela ali področju izobraževanja, usposabljanja, mladine, raziskav in inovacij, neprofitna organizacija, združenje, nevladna organizacija, organ, ki zagotavlja poklicno usmerjanje, poklicno svetovanje in informacijske storitve, visokošolska institucija, razen v naslednjih institucijah: - institucije in drugi organi EU, vključno s specializiranimi agencijami (podroben seznam je na voljo na tukaj); - organizacije, ki upravljajo programe EU, na primer nacionalne agencije Erasmus+.

V pomoč pri izbiri vam je lahko spletna stran ErasmusIntern, ki podjetjem in organizacijam omogoča, da objavijo svoje razpise za Erasmus+ praktično usposabljanje.

 RAZPIS_Erasmus_praksa_ KA131 (1).pdf

Povezava na spletno prijavnico:

UP PEF – https://vis.upr.si/pef/

Rok za prijavo: ODPRT ROK PRIJAVE

NAVODILA

Priloga 1_Program usposabljanja.docx

Priloga 2_Program usposabljanja_navodila.docx

Priloga 3_Moznosti sofinanciranja mobilnosti_E+ ka131_PRAKSA.pdf

Priloga 4_OLS - SPLETNA JEZIKOVNA PODPORA_koncna (2).pdf

ODPRT ROK PRIJAVE.

icon open book

Novice

18. feb. | Novice

Začetek projekta v okviru operacije PUŠ v delovno okolje 2024–2027: DigiArh in Histri 4.0

S 1. 2. 2026 sta se začela dva projekta v okviru operacije PUŠ v delovno okolje 2024–2027: na UP FHŠ projekt DigiArh in na UP PEF projekt Histri 4.0, ki bosta potekala do 30. 6. 2026. Operacijo sofinancirata Republika Slovenija – Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije – ter Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada plus.

icon arrow more

Dogodki