Vabilo na gostujoče strokovno predavanje: Otroci z avtizmom

datum: 09.05.2025

kategorija: Za študente

Vabilo na gostujoče strokovno predavanje: Otroci z avtizmom


Obveščamo vas, da bo v torek, 27. maja 2025, med 12.00 in 15.30 (z vmesnim 30 min odmorom), na UP PEF potekalo strokovno predavanje z naslovom Otroci z avtizmom, namenjeno študentom UP.

Predavanje bo izvedla Sabina Korošec Zavšek, prof. def., vodja projekta v katerem sodeluje tudi UP PEF (Avtizem SAM z drugimi III).

Vsebina predavanja bo osredotočena na razumevanje avtizma in bo zajemala naslednje tematske sklope:

- kaj je avtizem,

- pomen razvojnih mejnikov za otroke z avtizmom,

- senzorni izzivi otok z avtizmom,

- prilagoditve za otroke z avtizmom,

- razprava.

Prijava na predavanje je obvezna preko spletnega obrazca do 23. 5. 2025.

Točno lokacijo izvedbe bomo prijavljenim študentom sporočili naknadno po elektronski pošti.

Vljudno vabljeni k udeležbi.

 

 

icon open book

Novice

24. jun. | Novice

Izzid monografije Izobraževanje v dobi generativne umetne inteligence: Mednarodne smernice in raziskave

Z velikim zadovoljstvom sporočamo, da je pri Založbi Univerze na Primorskem izšla znanstvena monografija z naslovom Generativna umetna inteligenca v izobraževanju: Mednarodne smernice in raziskave. Monografija je rezultat delovnega paketa DP1 v okviru projekta GEN-UI, uredila pa sta jo dr. Andrej Flogie in dr. Sonja Čotar Konrad.

icon arrow more

Dogodki