Prijave na T4EU Bachelor Tracks so odprte

datum: 26.07.2024

kategorija: Za študente

Bachelor Tracks” je ponudba predmetov, ki jo vsako študijsko leto oblikujejo članice evropske univerze Transform4Europe, katere del je tudi Univerza na Primorskem.

To je priložnost za vse dodiplomske študente UP, da si med naborom predmetov “Bachelor Tracks” lahko izberejo do maksimalno 24 ECTS izbirnih ali dodatnih predmetov, ki jih opravijo na drugih univerzah članic T4EU v spletni in/ali hibridni obliki.

*seznam predmetov je s strani UP končen, se pa dopolnjuje za druge univerze.

Med naborom predmetov lahko izbirate med glavnimi tematskimi področji in specialnimi predmetnimi moduli. Pri vsakem predmetu je zapisano tudi obdobje trajanja in vsebina predmeta, saj se ta razlikuje od predmeta do predmeta. Registracija je različna glede na univerzo, roki prijav so zapisani pod “Registration modalities”.

Izkoristite to priložnost in se prijavite prek te spletne prijavnice: https://shorturl.at/XavH0

Sledite spletni strani T4EU (tukaj) ali FB strani T4EU (tukaj) oziroma IG (tukaj) za ažurno spremljanje vseh novosti, priložnosti in ostalih novic. Te objavljamo tudi na spletni strani UPR.

26. jul. | Novice

Izziv Centra za vseživljenjsko učenje UP PEF uspešno opravilo 47 pohodnikov

Vsako leto več uspešnih – letos izziv opravilo kar 47 pohodnikov

25. jul. | Novice

Predstavite se na ŠtartUP 2024

Po zelo uspešni drugi izvedbi ŠtartUP dogodka, se tudi letos veselimo novega druženja z vami in našimi študenti. Dobrodošlico vsem študentom tako ponovno organiziramo v soboto, 5. oktobra 2024, med 10. in 16. uro v Obmorskem parku Žusterna.

23. jul. | Novice

Pripovedovalska klop se je iz Kopra preselila v Zadlog

Skozi pripovedovanje kot enega najstarejših načinov tvorjenja skupnosti.