UP PEF interno: Neznani obrazi znanih pravljic

datum: 10.06.2024

kategorija: Za študente

Obveščamo, da bo interna produkcija študentov Predšolske vzgoje, izredni študij v Kopru in Razrednega pouka italijanske smeri pri predmetu Lutkarstvo z naslovom: NEZNANI OBRAZI ZNANIH PREAVLJIC v Lutkarnici v soboto, 15. 6. 2024 ob 11.30.

1. CESARJEVA NOVA OBLAČILA (priredba po H. Ch. Andersenu)

Jasmina Mehmedović

Nejla Bašić

Rebeka Marš

Marta De Faveri

2. REPA (priredba op bratih Grimm)

Hana Susman

Desire Udovič

Mitja Petronio

3. VOLK IN TRIJE PRAŠIČKI

Teja Sovdat

Lija Rušt

Neža Dolinšek

Miha Černe

4. VOLK IN KOZLIČKI (po bratih Grimm)

Nina Cej

Nuša Perne

Neža Perne

5. RDEČA KAPICA

Tjaša Šket

Nina Rok

Tanja Ahčin

Naja Krušec

Matic Matko

1000042049.jpg

6. jun. | Novice

Na 8. lutkovnem PEF FESTU tudi grozljivka

5. junija je bil v Mariboru že 8. PEF FEST, tradicionalno lutkovno srečanje vseh treh pedagoških fakultet, ki ga vsako leto gosti ena od njih. Številka pred prireditvijo bi morala biti že dvomestna, pa nam jo je vmes zagodla korona. Na festivalu sta se ljubljanska in koprska fakulteti predstavili s po tremi predstavami, domačini pa kar s šestimi. Videli smo ročne, telesne, namizne, marionetne, senčne in druge lutke.

5. jun. | Novice

GDI delavnica: Zanimivi svet rastlin

V okviru projekta GDI UP 1.3: Razvoj vsebin zelenega prehoda v okviru Centra znanosti UP je bila organizirana delavnica »Spoznajmo zanimivi svet rastlin«.