Izbrani dejavniki življenjskega sloga slovenskih študentov

datum: 21.05.2024

kategorija: Za študente

Pozdravljeni, sem Špela Pugelj, študentka magistrskega študijskega programa Razredni pouk na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem. Pod mentorstvom izr. prof. dr. Tadeje Volmut pripravljam magistrsko nalogo z naslovom Izbrani dejavniki življenjskega sloga slovenskih študentov.

V ta namen sem pripravila vprašalnik, s katerim bi želela pridobiti podatke za raziskavo.

Vabim vas, da vprašalnik izpolnite: https://1ka.arnes.si/a/1a132fa6

Za vašo pomoč se vam vnaprej iskreno zahvaljujem.

Lep pozdrav,

Špela Pugelj

8-startup_2023univerza-na-primorskem-56.jpg

6. jun. | Novice

Na 8. lutkovnem PEF FESTU tudi grozljivka

5. junija je bil v Mariboru že 8. PEF FEST, tradicionalno lutkovno srečanje vseh treh pedagoških fakultet, ki ga vsako leto gosti ena od njih. Številka pred prireditvijo bi morala biti že dvomestna, pa nam jo je vmes zagodla korona. Na festivalu sta se ljubljanska in koprska fakulteti predstavili s po tremi predstavami, domačini pa kar s šestimi. Videli smo ročne, telesne, namizne, marionetne, senčne in druge lutke.

5. jun. | Novice

GDI delavnica: Zanimivi svet rastlin

V okviru projekta GDI UP 1.3: Razvoj vsebin zelenega prehoda v okviru Centra znanosti UP je bila organizirana delavnica »Spoznajmo zanimivi svet rastlin«.