Prijava za tekmovalce in prostovoljce na PEFijadi

datum: 08.05.2024

kategorija: Za študente

Si energičen, zagnan in vedno nasmejan? Ali pa priden, vsestranski in poln inovativnih idej? Potem iščemo prav tebe!

Pridruži se nam na PEFIJADI 2024, v sredo, 29. 5., in sodeluj kot prostovoljec, tekmovalec ali pa kar oboje hkrati. ;)

Če želiš postati del naše ekipe se hitro prijavi preko obrazca: TUKAJ

PEFIJADA.png

440402966_17923499708879137_8427152926719889834_n.jpg

6. jun. | Novice

Na 8. lutkovnem PEF FESTU tudi grozljivka

5. junija je bil v Mariboru že 8. PEF FEST, tradicionalno lutkovno srečanje vseh treh pedagoških fakultet, ki ga vsako leto gosti ena od njih. Številka pred prireditvijo bi morala biti že dvomestna, pa nam jo je vmes zagodla korona. Na festivalu sta se ljubljanska in koprska fakulteti predstavili s po tremi predstavami, domačini pa kar s šestimi. Videli smo ročne, telesne, namizne, marionetne, senčne in druge lutke.

5. jun. | Novice

GDI delavnica: Zanimivi svet rastlin

V okviru projekta GDI UP 1.3: Razvoj vsebin zelenega prehoda v okviru Centra znanosti UP je bila organizirana delavnica »Spoznajmo zanimivi svet rastlin«.

4. jun. | Novice

PEFIJADA 2024: Praznik druženja, športa in zabave

PEFijada 2024 je že petič združila študente in zaposlene z vseh slovenskih pedagoških fakultet ter sorodnih fakultet iz Pulja, Reke in Užic. Letos je dogodek, ki se je odvijal na lepi plaži Sv. Katarina v Ankaranu ter nogometnem in odbojkarskem igrišču, organizirala Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem (UP PEF).