Anketni vprašalnik o STUDO APP

datum: 08.04.2024

kategorija: Za študente

Na UP smo pripravili kratek anketni vprašalnik za vse študente Univerze na Primorskem. Vaše povratne informacije nam bodo znatno pomagale oceniti stanje uporabe aplikacije STUDO ter na podlagi odgovorov pripraviti kratko analizo uporabnosti & učinkovitosti aplikacije.

Prosimo za vaših 2-3 min časa.
Izpolnite ANKETNI VPRAŠALNIK:   https://forms.office.com/e/Gk2gq4KKGp

V kolikor imate kakšno vprašanje, predlog, sugestijo nam pišite na (Služba za komuniciranje).

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).