UPgrade - razširi svoje znanje!

datum: 02.04.2024

kategorija: Za študente

Že veš kam naprej? Poznaš vse svoje možnosti? Si željan novega znanja, pa se ti zdi, da si za študij že prestar? Pridi in se pozanimaj!

UPgrade_2024.jpg

Univerza na Primorskem pripravlja že drugi sejem magistrskih in doktorskih študijskih programov “UPgrade! - razširi svoje znanje”, ki bo potekal v sredo, 17 aprila 2024, med 11. in 17. uro na Muzejskem trgu v Kopru, ob UP FAMNIT.

Na dogodku, ki bo ponujal mnogo več kot le predstavitev študijskih programov 2. in 3. stopnje študija, boste lahko obiskovalci pridobili informacije tudi o

• mednarodnih izmenjavah, vpisnih pogojih in postopkih, pomembnosti kompetenc, možnostih nadaljevanja kariere na UP in razlogih, zakaj se za odločiti za študij ob delu tudi v kasnejših letih.

Od 15. ure dalje pa ti bodo na različnih pogovornih točkah na voljo študentje, Alumni in zaposleni, s katerimi lahko ob kavi poklepetaš o njihovih izkušnjah in vtisih ter se tako lažje odločiš za nadaljevanje. S teboj bodo poklepetali o:

• vzporednem študiju, popolni menjavi smeri, delni menjavi smeri - pridobivanju drugih kompetenc, ponovnem vpisu na isto stopnjo študija po pridobljeni diplomi, delu mladega raziskovalca na UP delu v strokovnih službah UP študiju v zrelilh letih ter dokončanju študija po tem, ko ti manjka zgolj še zapis diplome/zaključne naloge.

Kava in ekipa te čakata!

Več informacij o

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).