Termini zagovorov zaključnih del v poletnih mesecih 2024 za dodiplomske študijske programe

datum: 28.03.2024

kategorija: Za študente

Študenti UP PEF, ki zaključujete s študijem, pri pisanju zaključnih del upoštevajte, da bodo zagovori le-teh potekali do 12. julija 2024, nato pa se bodo ponovno nadaljevali po počitnicah, in sicer 12. avgusta 2024.

Terminsko usklajeni zagovori zaključnih del bodo potekali predvidoma v spodaj navedenih terminih.

Prijava k zagovoru prejeta* Zagovor zaključnega dela**
do 3. julija do 12. julija
med 4. julijem in 2. avgustom med 12. in 21. avgustom
med 5. avgustom in 2. septembrom do 11. septembra
po 3. septembru najkasneje v 30 dneh od prijave

* Z vso dokumentacijo navedeno na obrazcu Prijava k zagovoru (oz. Oddaja ZD).
** V kolikor mentor ni odsoten.

V času počitnic, med 15. julijem  in 9. avgustom 2024, zagovori zaključnih del ne bodo potekali.

Celotno obvestilo si lahko preberete tukaj.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.