Termini zagovorov zaključnih del v poletnih mesecih 2024 za dodiplomske študijske programe

datum: 28.03.2024

kategorija: Za študente

Študenti UP PEF, ki zaključujete s študijem, pri pisanju zaključnih del upoštevajte, da bodo zagovori le-teh potekali do 12. julija 2024, nato pa se bodo ponovno nadaljevali po počitnicah, in sicer 12. avgusta 2024.

Terminsko usklajeni zagovori zaključnih del bodo potekali predvidoma v spodaj navedenih terminih.

Prijava k zagovoru prejeta* Zagovor zaključnega dela**
do 3. julija do 12. julija
med 4. julijem in 2. avgustom med 12. in 21. avgustom
med 5. avgustom in 2. septembrom do 11. septembra
po 3. septembru najkasneje v 30 dneh od prijave

* Z vso dokumentacijo navedeno na obrazcu Prijava k zagovoru (oz. Oddaja ZD).
** V kolikor mentor ni odsoten.

V času počitnic, med 15. julijem  in 9. avgustom 2024, zagovori zaključnih del ne bodo potekali.

Celotno obvestilo si lahko preberete tukaj.

12. apr. | Novice

Teden Alumni UP 2024 bo potekal od 15. do 19. aprila

Vljudno vas vabimo na Teden Alumni UP 2024, ki bo potekal od 15. do 19. aprila na Univerzi na Primorskem. Zvrstile se bodo številne zanimive aktivnosti, kot so druženja, tematska predavanja in orientacijski tek po prelepem mestu Koper. Vsak dan bo posvečen edni temi: Digitalni ponedeljek, Torek zdravja, trajnostna sreda, Alumni MeetUP (podelitev nagrad in priznanj, navdihujoč gost in druženje) in Zabavni petek. Samo za vas imamo načrtovan izjemno izbiro dogodkov.

11. apr. | Novice

50 let PEF - Intervju: Orijana Gregorič ima najdaljši staž na univerzi

50. obletnico Pedagoške fakultete v Kopru želimo obeležiti tudi s spomini in z vpogledi zaposlenih, študentov ter ostalih, ki so (bili) povezani s fakulteto. Vabljeni k branju prvega intervjuja.

10. apr. | Novice

Obeležili smo teden vode