Predavanje: Učiteljeve percepcije težav v inkluzivnem razredu

datum: 17.04.2023

kategorija: Za študente

Dne 9. maja 2023 bo v okviru Erasmus izmenjave, prof. dr.  Mirjana Radetić-Paić iz Fakulteta za vzgojne in izobraževalne vede Univerza Jurja Dobrile v Pulju, Hrvaška, izvedla predavanja za študente 4. letnika Razredni pouk pri predmetu Razredništvo in vodenje razreda z naslovom: Učiteljeve percepcije težav v inkluzivnem razredu.

Objava Liste kandidatov za redne volitve dekana UP PEF

Spoštovani, na podlagi šestega odstavka 17. člena Pravilnika o volitvah dekanov članic Univerze na Primorskem (št. 002-25/23, sprejet na 1. redni seji Senata Univerze na primorskem, ki je potekala 27. septembra 2023) je Volilna komisija za izvedbo rednih volitev dekana Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete na svoji 1. redni seji, ki je potekala 12. aprila 2024, potrdila Listo kandidatov za redne volitve dekana Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete.

Dan odprih vrat privabil različne generacije

V četrtek, 11. aprila, smo pripravili dan odprtih vrat. Dopoldne so nas obiskali otroci treh vrtcev, ki so se preizkusili v naravoslovno-matematični delavnici, jezikovni delavnici in gibalni delavnici, ob koncu pa smo ob našem jubileju, 50 letnici, še malce praznovali. Z baloni, seveda.

Spoznati načine vključevanja digitalnih tehnologij in vsebin v študijski progam

V okviru projekt GDI UP – aktivnost 2.4 Kompetence zelenega in digitalnega prehoda v študijskem programu Predšolska vzgoja, projekta Posodobitev pedagoških študijskih programov in raziskovalnega programa Vseživljenjsko učenje za trajnostno družbo prihodnosti je bil izveden študijsko-raziskovalni obisk na University of West Attica Faculty of Administrative, Economics and Social Sciences - Department of Early Childhood Education and Care.