Fotonatečaj: Podnebne spremembe

datum: 27.03.2023

kategorija: Za študente

Dragi študenti in zaposleni UP PEF,

ker je bila lani razstava na temo »Biotska raznovrstnost« zelo uspešna, se je EKO odbor odločil, da se fotonatečaj tudi letos ponovi, tokrat na temo »Podnebne spremembe«.

Torej, če ste vsaj malo fotografska duša, posnemite kakšno fotografijo (ali pobrskajte po svoji galeriji) in jo do 10. aprila 2023 pošljite na , z zadevo »FOTONATEČAJ PODNEBNE SPREMEMBE«.

Vsak lahko pošlje največ 3 fotografije in pri tem pazi, da je format fotografije ležeč. Vsaka fotografija naj ima tudi svoj naslov.

Fotografije bo pregledala 3-članska EKO komisija in nato izbrala nekaj najboljših, ki se bodo natisnile ter razstavile po fakulteti. Med izbranimi fotografijami bomo študentje in zaposleni izglasovali najboljšo, ki bo nagrajena za svoje 1. mesto!

Se slikamo in vidimo,

ŠS UP PEF in EKO ODBOR

Podnebne_spremembe.png

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.