Karierijada - tvoj karierni dan bo 9. marca

datum: 28.02.2023

kategorija: Za študente

Drage študentke in študentje Pedagoške fakultete UP,
kot nekdanja študentka na UP vas lepo vabim na Karierijado, ki bo potekala 9. 3. 2023 na Ljudski univerzi Koper, Cankarjeva 33.

Pridobil/-a boš:

-          stike s potencialnimi delodajalci (moja priporočila za vas: Vrtec Koper, Morigenos, Park Škocjanske jame in Univerza na Primorskem),

-          samozavest pri razgovoru za službo,

-          več možnosti, da delodajalec opazi ravno tebe,

-          brezplačno udeležbo na vrhunski delavnici marketinga z Jernejem Naratom (Ga ne poznaš? Pokukaj, kaj vse počne!),

-          z malce sreče pri žrebu pa tudi glavno nagrado: delavnico spletnega marketinga za mlade podjetnike.

Čim prej se prijavi na delavnico in/ali izberi delodajalca, število mest je omejeno!

Karierijada vabilo za študente.pdf

Dr. Tina Rožac,

direktorica Ljudske univerze Koper

karieriada.png

Screenshot_2023-02-28_092157.png

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.