Iščemo študente za Istrski maraton 15. in 16. aprila

datum: 23.02.2023

kategorija: Za študente

9. Istrski maraton bo potekal 15. in 16. aprila 2023. Tokratna gostiteljica bo Občina Izola. Tekači lahko pri prijavi izbirate med trasami: maraton (Ankaran – Koper – Izola – Strunjan – Portorož – Izola), polmaraton (Izola – Koper – Izola) in rekreativni tek (Izola – Žusterna – Izola). Iščemo pa tudi študente pedagoških študijskih programov, da sodelujejo pri organizaciji maratona s pripravo in izvedbo dejavnosti za predšolske in osnovnošolske otroke do 10 leta starosti.

Varstvo otrok bodo organizirali v prostorih Srednje šole Pietro Coppo, otroški kotiček pa na osrednjem prizorišču, ki bo na parkirišču Pri ladjedelnici.

Okvirne ure za delo študentk (program še ni dokončno potrjen, zato lahko pride še do sprememb):

OTROŠKI KOTIČEK (parkirišče Pri ladjedelnici, Izola):

• sobota, 15. 4. 2023: od 9.30 do 14.00
  • nedelja, 16. 4. 2023: od 8.00 do 15.00

VARSTVO OTROK (Srednja šola Pietro Coppo, Izola):

• nedelja, 16. 4. 2023: od 7.00 do 15.00

Za študente, ki bodo animirali otroke v otroškem kotičku bi zagotovili plačilo: 7,10€ bruto/uro.

Za varstvo otrok bi potrebovali odgovorno osebo, ki bi poleg varstva otrok na ta dan, predhodno poskrbela tudi za prijave otrok (po mailu) in koordinacijo ostalih študentov, ki bodo sodelovali na otroškem kotičku. To pomeni, da bi se nam pridružil tudi na kakšnem sestanku, da se dogovorimo o poteku in ostalih pomembnih informacijah. V skladu z večjimi odgovornostmi in zadolžitvami, temu "koordinatorju/koordinatorki" zagotovimo plačilo 7,44€ bruto/uro.

Prosimo, da se prijavite na: tina.podnar@istrski-maraton.si, najkasneje do 10. 3. 2023.

Hvala in lep pozdrav,

Tina

Posnetek_zaslona_2023-02-23_140500.png

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.