Obvestilo knjižnice UP PEF

datum: 28.10.2022

kategorija: Za študente

Obveščamo vas, da bo Knjižnica UP FM IN UP PEF v petek, 4. 11. 2022, odprta od 8. do 14. ure.

Vabimo vas, da si predhodno zagotovite gradivo in ga pravočasno prevzamete. Za rezervacije in naročila nam pišite na izposoja@fm-kp.si ali nas pokličete v sredo, 2.11.2022 in četrtek, 3.11.2022, med 8. in 16. uro na tel. 05/610 20 05.

Hvala in lep pozdrav.

Tanja Gregorič, vodja knjižnice Fakulteta__14_.jpg

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.

MeetUP 2024 okrepil povezanost Alumni UP skupnosti

V četrtek, 18. aprila 2024, se je v avli UP FAMNIT odvilo letno srečanje alumnov Univerze na Primorskem – Alumni MeetUP, ki ga je letos zaznamovala prva podelitv nagrad in priznanj Alumni UP.