Obvestilo volilne komisije za študentske volitve

datum: 18.10.2022

kategorija: Za študente

Obveščamo vas, da se je Volilna komisija za študentske volitve v študijskem letu 2022/2023 18. oktobra 2022 sestala na 1. redni seji.

Na seji so bile potrjene vložene kandidature, tako se v skladu s petim odstavkom 14. člena Pravilnika o načinu volitev članov študentskih svetov članic Univerze na Primorskem in imenovanju predstavnikov študentov v organe ter komisije in delovna telesa

Univerze na Primorskem in članic Univerze na Primorskem objavlja izpis 1. sklepa 1. redne seje VK ŠS UP PEF, v katerem je razviden seznam popolnih in nepopolnih kandidatur.

Dopolnjen seznam popolnih kandidatur bo objavljen naknadno in sicer po prejemu dopolnjenih kandidatur.

Do vsebine 1. sklepa dostopite s klikom na Izpis 1. sklepa.

Predsednik Volilne komisije ŠS UP PEF

Matic Ahčin

1. sklep. 1. redne seje VK SS UP PEF.pdf

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.