Razpis volitev v Študentski svet UP PEF za študijsko leto 2022/2023

datum: 10.10.2022

kategorija: Za študente

Spoštovani,

obveščamo vas, da so bile 10. oktobra 2022 razpisane volitve v Študentski svet Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete v študijskem letu 2022/20223.

Besedilo razpisa najdete tukaj: RAZPIS

Kandidati lahko oddajo kandidaturo na predpisanem obrazcu do ponedeljka, 17. oktobra 2022, do 23.59.

Predpisani obrazec najdete tukaj: KANDIDATURA

Kandidati morajo kandidaturo oddati Volilni komisiji Študentskega sveta UP PEF po elektronski pošti na naslov: .

Zadeva elektronskega sporočila se mora glasiti »Volitve v ŠS UP PEF 2022/2023– NE ODPIRAJ!«.

Volitve bodo potekale v četrtek27oktobra 2022

volitve_2022.png

16. nov. | Novice

Prva EKO fakulteta na Univerzi na Primorskem

V atriju Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete je danes zaplapola zelena zastava EKO šole. Gre za edino javno in mednarodno priznanje slovenskim šolam za okoljevarstveno delovanje. Podpis EKO listine, ki je zadnji od sedmih korakov do naziva EKOšola, ponazarja zavezo, da se bodo vsi, ki študirajo oz. delajo na fakulteti, ravnali kar se da EKO .

16. nov. | Novice

Za naj prostovoljko nominirana tudi sodelavka Danijela Horvat Samardžija

Pred kratkim je v protokolarno-prireditveni dvorani sv. Frančiška Asiškega potekala prireditev Naj prostovoljec Mestne občine Koper 2022. Občina se je skupaj z Združenjem za promocijo prostovoljstva Slovenska filantropija zahvalila vsem prostovoljcem za njihovo delo. Med nominiranci je bila tudi sodelavka, višja predavateljica Danijela Horvat Samardžija, ki trenutno vabi k izdelovanju voščilnic, ki jih lahko prinesete v atrij fakultete.

15. nov. | Novice

Matjaž Juhart je prejel Jabolko navdiha

Jabolko navdiha je priznanje, ki ga posameznikom, skupinam ali projektom od leta 2013 podeljuje Borut Pahor, predsednik Republike Slovenije. Sinoči ga je prejel Matjaž Juhart, sekretar Zveze društev gluhih in naglušnih Slovenije in predavatelj na naši fakulteti ter idejni oče vpisa slovenskega znakovnega jezika v Ustavo Republike Slovenije.