Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023: Celostni pristop k implementaciji vzgojnih načrtov v osnovnih šolah

Datum začetka: 15.03.2023
Rok za oddajo: 15.06.2023
Nosilna organizacija: Univerza na Primorskem
Sodelavke/ci:

izr. prof. dr. Dejan Hozjan

Povzetek:

Na podlagi zastavljenega namena so v okviru projekta uresničili naslednje cilje:

1. izvedba evalvacije obstoječega stanja na vzgojnem področju na izbrani osnovni šoli,
  2. razvijanje lastnih vzgojnih prioritet in vzgojnega koncepta na izbrani osnovni šoli,
  3. oblikovanje modela vzgojnega načrta za izbrano osnovno šolo in
  4. načrtovanje implementacije modela vzgojnega načrta v neposredno pedagoško prakso.

logotipi ess

Projekt sofinancirata Republika Slovenija, Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije, in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.