Zdrava prehrana in gibanje za varovanje in krepitev zdravja

Datum začetka: 01.01.2004
Rok za oddajo: 01.01.2004
Povzetek:

Projekt sofinancira Ministrstvo za zdravje Republike Slovenije.

Izvajalec projekta: Univerza v Mariboru, Fakulteta za zdravstvene vede

Soizvajalci projekta: Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta Koper

Vodja projekta: prof. dr. Dušanka Mičetić-Turk

Raziskovalci UP PEF, vključeni v projekt: izr. prof. dr. Rado Pišot

22. avg. | Novice

Drugi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe

Od 21. do 27. avgusta 2024 je odprt drugi prijavni rok za oddajo prijave na še prosta vpisna mesta Razpisa za vpis na dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2024/2025.

14. avg. | Novice

Pridobili nov projekt RAČek

V okviru javnega razpisa »Razvoj računalniškega mišljenja z vključevanjem STEM kompletov v vrtcih in osnovnih šolah od 1. do 5. razreda« je UP PEF pridobila projekt za celovito transformacijo zelenega in digitalnega izobraževanja.

14. avg. | Novice

Ali lahko tipamo ozvezdja?

Kako približati razumevanje ozvezdja in planetov? S pomočjo delavnice Nočno nebo na dosegu rok, v okviru katere bodo udeleženci raziskovali posebno slikanico S prstki do zvezd, ki vsebuje različne tipne predloge in druge zanimive didaktične igre za lažje razumevanje najpomembnejših ozvezdij severnega neba.