RAZPIS ERASMUS + zaposleni 2015/2016

22.09.2015

RAZPIS Univerze na Primorskem ERASMUS+ (ZAPOSLENI) za študijsko leto 2015/16

Univerza na Primorskem objavlja

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN POUČEVANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2015/2016

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN USPOSABLJANJA  V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2015/2016

Spletna prijavnica je dostopna na spletni povezavi:

https://vis.upr.si/studij/izmenjavazaposleni/prof_izmenjava_prva.asp .

NAVODILA ZA ODDAJO PRIJAVE NA RAZPIS

ROK PRIJAVE: 13.10.2015

Za podrobnosti glejte posamezen Razpis:

Razpis za poučevanje

Razpis za usposabljanje

PRILOGE:

Priloga 1a- seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za mobilnost osebja za namen poučevanja

Priloga 1b- seznam bilateralnih sporazumov za mobilnost osebja za namen usposabljanja

Priloga 3a- Program mobilnosti za namen poučevanja

Priloga 3b-Program mobilnosti za namen usposabljanja

16. nov. | Novice

Prva EKO fakulteta na Univerzi na Primorskem

V atriju Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete je danes zaplapola zelena zastava EKO šole. Gre za edino javno in mednarodno priznanje slovenskim šolam za okoljevarstveno delovanje. Podpis EKO listine, ki je zadnji od sedmih korakov do naziva EKOšola, ponazarja zavezo, da se bodo vsi, ki študirajo oz. delajo na fakulteti, ravnali kar se da EKO .

16. nov. | Novice

Za naj prostovoljko nominirana tudi sodelavka Danijela Horvat Samardžija

Pred kratkim je v protokolarno-prireditveni dvorani sv. Frančiška Asiškega potekala prireditev Naj prostovoljec Mestne občine Koper 2022. Občina se je skupaj z Združenjem za promocijo prostovoljstva Slovenska filantropija zahvalila vsem prostovoljcem za njihovo delo. Med nominiranci je bila tudi sodelavka, višja predavateljica Danijela Horvat Samardžija, ki trenutno vabi k izdelovanju voščilnic, ki jih lahko prinesete v atrij fakultete.

15. nov. | Novice

Matjaž Juhart je prejel Jabolko navdiha

Jabolko navdiha je priznanje, ki ga posameznikom, skupinam ali projektom od leta 2013 podeljuje Borut Pahor, predsednik Republike Slovenije. Sinoči ga je prejel Matjaž Juhart, sekretar Zveze društev gluhih in naglušnih Slovenije in predavatelj na naši fakulteti ter idejni oče vpisa slovenskega znakovnega jezika v Ustavo Republike Slovenije.