Teden Alumni UP 2024 bo potekal od 15. do 19. aprila

datum: 12.04.2024

Vljudno vas vabimo na Teden Alumni UP 2024, ki bo potekal od 15. do 19. aprila na Univerzi na Primorskem. Zvrstile se bodo številne zanimive aktivnosti, kot so druženja, tematska predavanja in orientacijski tek po prelepem mestu Koper. Vsak dan bo posvečen edni temi: Digitalni ponedeljek, Torek zdravja, trajnostna sreda, Alumni MeetUP (podelitev nagrad in priznanj, navdihujoč gost in druženje) in Zabavni petek. Samo za vas imamo načrtovan izjemno izbiro dogodkov.

Teden Alumni UP predstavlja odlično priložnost za ponovna srečanja z bivšimi kolegi, navezovanje novih stikov in raziskovanje novih priložnosti.

Zabeležite si datum, zagotovite si prosto mesto s prijavo in se pripravite na vznemirljiv teden, poln navdiha.

Prijavite se: tukaj.

S seboj pa ne pozabite pripeljati prijatelja/ice, ki z nami deli željo po nadaljnjem osebnem in poklicnem razvoju. Prisrčno vabljeni vsi študentje, profesorji, skupnost UP in vsi, ki z nami delite strast do vseživljenjskega učenja.

Celoten program: tukaj.

Veselimo se srečanja z vami!

izr. prof. dr. Mirko Prosen,

predsednik Alumni UP