Dan odprtih vrat UP PEF: Informativni dan za podiplomski študij

Dne: 11.04.2024

Kraj: Koper

Kam naprej?

V okviru dneva odprtih vrat UP PEF vabljeni na informativni dan za podiplomski študij na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem, ki bo potekal po videokonferenčnemu sistemu ZOOM. Predstavljeni bodo magistrski študijski programi in doktorska študijska programa.

KDAJ? V četrtek, 11. aprila, s pričetkom ob 16.30.

PROGRAM PREDSTAVITVE:

• 16.30-16.45 – predstavitev vpisnih postopkov

• 16.45-17.15 – predstavitev glede diferencialnih izpitov

• 17.15 – predstavitev magistrskih in doktorskih študijskih programov UP PEF po ZOOM učilnicah:

• magistrskih študijskih programov:

- Inkluzivna pedagogika (izvedba v Kopru in Škofji Loki),
- Razredni pouk,
- Socialna pedagogika,
- Zgodnje učenje,
- Vizualne umetnosti in oblikovanje (novo 2024/2025) ter

- Edukacijske vede,
- Zgodnje učenje in poučevanje.

ZOOM POVEZAVA ZA PREDSTAVITVE: upr-si.zoom.us/j/84527168347
ID Meeting: 845 2716 8347

PRIJAVA ZA OPOMNIK IN PROMOCIJSKI PAKET:

• prijavljeni bodo prejeli opomnik in ZOOM povezavo za informativni dan, ki bo 11. aprila,
  • informacije glede dodatne predstavitve novega magistrskega študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje, ki bo 4. aprila, ter
  • informacije glede univerzitetnega študijskega sejma UPgrade, ki bo 17. aprila.

Predstavitev novega magistrskega štud. prog. Vizualne umetnosti in oblikovanje

UP PEF je pridobila akreditacijo magistrskega študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje, ki je zasnovan kot poglobitev in nadgradnja univerzitetnega študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje. Tako bo z novim študijskim letom 2024/2025 vzpostavljena celotna vertikala v izobraževalnem procesu.

Nov program bo predstavljen v četrtek, 4. aprila, ob 18. uri v Mali loži v Kopru (Titov trg), v okviru odprtja razstave študentov univ. štud. prog. Vizualne umetnosti in oblikovanje pod mentorstvom akademskega slikarja dr. Tilna Žbone.

UPgrade - razširi svoje znanje

Univerza na Primorskem pripravlja že drugi sejem magistrskih in doktorskih študijskih programov, ki bo potekal v sredo, 17 aprila 2024, med 11. in 17. uro na Muzejskem trgu v Kopru, ob UP FAMNIT.

Na dogodku, ki bo ponujal mnogo več kot le predstavitev študijskih programov 2. in 3. stopnje študija, bodo obiskovalci pridobili informacije tudi o

• mednarodnih izmenjavah, vpisnih pogojih in postopkih, pomembnosti kompetenc, možnostih nadaljevanja kariere na UP in razlogih, zakaj se za odločiti za študij ob delu tudi v kasnejših letih.

Od 15. ure dalje pa bodo na različnih pogovornih točkah na voljo študentje, Alumni in zaposleni, s katerimi se bo ob kavi poklepetalo o njihovih izkušnjah in vtisih.

Info_dan_pod___tudij_2024.jpg

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.