V Mali loži na ogled razstava Ustvarjalno pripovedovanje in izmišljanje izvirnih zgodb

datum: 23.11.2023

kategorija: Alumni klub

V Mali loži pod volti Pretorske palače je na ogled razstava Ustvarjalno pripovedovanje in izmišljanje izvirnih zgodb. Pričujoča razstava nas popelje v svet domišljije in pripovedovanja. Kako in na kakšen način lahko skočimo v izvirno pripoved in pripovedovanje, nam prikažeta navihana najstnika Nanika in Gaj, ki sta našla navdih pri Gianniju Rodariju.

Pripovedovalske klopce pa so raziskovale študentke Pedagoške fakultete v Kopru, ki so jih tudi idejno oblikovale.
Ogled razstave bo možen vse do torka, 5. decembra.

Foto: MOK

Pripovedovanje.jpg

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.