Teden Alumni UP 2023: dogodki za vas

datum: 04.04.2023

kategorija: Alumni klub

Spoštovani član Alumni kluba UP, vljudno vas vabimo na Teden Alumni UP 2023, dogodek, namenjen prav vam, našim cenjenim alumnom. Od 17. do 21. aprila se bodo na Univerzi na Primorskem zvrstile številne zanimive aktivnosti, kot so ustvarjalne delavnice, tematska predavanja, arhitekturni sprehod po prelepem mestu Koper in predstavitev podiplomskih programov UP.

Pod letošnjo temo "Zelena, digitalna in vključujoča UP" smo za vas pripravili pestro paleto dogodkov.

A to še ni vse! Z velikim veseljem vas 20. aprila vabimo na naš letni Alumni MeetUP, kjer bomo lahko prisluhnnili:

• pogovoru s predsednikom Državnega sveta Republike Slovenije Markom Lotričem,
  • standup predstavi Perice Jerkovića,
  • nenazadnje pa naš čaka še prijetno druženje s pogostitvijo in glasbo.

Dogodek predstavlja odlično priložnost za ponovna srečanja z bivšimi kolegi, navezovanje novih stikov in raziskovanje novih priložnosti.

Zabeležite si datum, zagotovite si prosto mesto s prijavo in se pripravite na vznemirljiv teden, poln navdiha. Prijavite se tukaj:here.

S seboj pa ne pozabite pripeljati prijatelja, s katerim si delita željo po nadaljnjem osebnem in poklicnem razvoju. Prisrčno vabljeni vsi študentje, profesorji, skupnost UP in vsi, ki z nami delite strast do vseživljenjskega učenja.

Celoten program: here.

Veselimo se srečanja z vami!

izr. prof. dr. Mirko Prosen,

predsednik Alumni UP

Izdelek_brez_naslova_2__1.png

Dear UP Alumni Club Member,

We are delighted to invite you to the UP Alumni Week 2023, an event designed specially for you, our esteemed alumnus. From April 17 to 21, the University of Primorska will come alive with a series of exciting activities, including creative workshops, thematic lectures, an architectural walk through the beautiful city of Koper, and a showcase of UP graduate programmes. This year's theme is "Green, Digital and Inclusive UP," and we have an incredible line-up of events planned just for you.

Don't miss our Annual Alumni MeetUP on April 20, where we'll be hosting:

• a debate with the President of the National Council of the Republic of Slovenia, Marko Lotrič,
  • a stand-up comedy performance by Perica Jerković,
  • and a convivial get-together with refreshments and musical performance.

This is a fantastic opportunity to reconnect with fellow alumni, make new connections, and forge lifelong relationships.

Don't forget to bring along a friend who shares your passion for lifelong learning and growth! We warmly welcome all students, professors, UP community and all those who share a passion for lifelong learning.

So mark your calendars, secure your spot now, and get ready for a week of excitement and inspiration. Register now: here. Whole Programme: here.

We look forward to seeing you there!

Assoc. Prof. Mirko Prosen, PhD,

president of UP Alumni

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.