Nakup opreme za študijsko in administrativno podporo Univerze na Primorskem - IKT NOO

Datum začetka: 01.01.2022
Rok za oddajo: 30.09.2025
Nosilna organizacija: Univerza na Primorskem
Sodelujoče organizacije:

Nosilec/ka: prof. dr. Klavdija Kutnar
Povzetek:

Namen investicijskega projekta je nakup IKT opreme za študijsko in administrativno podporo opremo ter storitve zunanjih strokovnjakov v podporo digitalizaciji visokošolskega študijskega procesa in digitalizaciji procesov, vezanih na pedagoški in administrativno-upravni del izvajanja visokošolske študijske dejavnosti na UP.

Investicijski projekt bo neposredno prispeval k digitalnemu in zelenemu prehodu - Digitalna dimenzija: 055 – Druge vrste infrastrukture IKT.

10. maj. | Novice

Študentka Nika Šardi prejemnica priznanja

Nika Šardi je prejemnica bronasto priznanje za uspeh na tekmovanju za Mednarodni matematični kenguru.

10. maj. | Novice

Delavnice inkluzivnega plesa

Vabljeni na delavnice inkluzivnega plesa, ki bodo potekale od 13. do 16. maja 2024.