Fit4Kid mednarodna znanstvena konferenca "Fit učenje, za fit otroke"

datum: 17.03.2023

2. Fit4Kid mednarodna znanstvena konferenca z naslovom "Fit učenje, za fit otroke", organizirana pod pokroviteljstvom Ministrstva za vzgojo in izobraževanje in Ministrstva za zdravje.

Konferenca bo prepletena z medicinskimi in izobraževalnimi vsebinami. Izbrani vabljeni predavatelji bodo predstavili dognanja medicinskih znanosti, ki so temelj in nujni za poučevanje in učenje v sodobnem svetu. Prisotni bodo znani svetovno priznani strokovnjaki s področja medicine in izobraževalne nevroznanosti, in tudi nekaj svetovnih eminenc, ki bodo v slovenskem prostoru prvič. Konferenca bo v okviru delavnic postregla tudi z obilico kakovostnih praktičnih primerov.

Konferenca bo potekala med 18. in 20. aprilom 2023 v Portorožu. 18. in 19. aprila 2023 bodo na programu vabljeni predavatelji, med njimi tudi nekaj svetovnih eminenc, 20. aprila pa bo program potekal v obliki Dneva odprtih vrat v izbranih modelnih šolah in vrtcih po Slovenji (Fit pedagogika v okviru učnega procesa).

Na kratko in splošno o Fit pedagogiki.

Ogledate si lahko predstavitveni film.

Program konference: PROGRAM

Glavni govorci in povabljeni predavatelji: Seznam

Lahko spremljate tudi Facebook in Instagram stran za omenjeni dogodek.

Prijava na konferenco je na voljo na tej povezavi.

FIT_international.png