Dobrodelna akcija: Sreča v očeh, ki pogreje srce

datum: 24.02.2023

Vabljeni k sodelovanju v dobrodelni akciji Sreča v očeh, ki pogreje srce, katero pripravlja Danijela Horvat Samardžija, viš. pred.

Če ste tudi vi pripravljeni ustvarjati in z ustvarjenim osrečiti sebe in druge, ste vabljeni, da se pridružite praznični tovarni voščilnic za starostnike v velikonočno obarvani akciji Sreča v očeh, ki pogreje srce, katera letos poteka 2. leto. Njen namen je zbrati čim več velikonočnih voščilnic, ki bodo na veliko noč starostnikom, ki so v domovih in centrih za starejše, pričarale iskrice sreče v očeh in pogrele njihova srca. Izdelane in na roko napisane velikonočne voščilnice opremljene s podpisom, da celota deluje bolj osebno in posebno, lahko, najkasneje do petka, 24. 3. 2023, odložite v škatlo, ki se nahaja v atriju Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem ali jih pošljete na: Danijela Horvat Samardžija, Pedagoška fakulteta, Cankarjeva 5, 6000 Koper (s pripisom "SREČA V OČEH, KI POGREJE SRCE").

Voscilnice.jpg