Serija delavnic na temo vrednotenja v študijskem procesu

Dne 03.09.2024 do 25.09.2024

Kraj: Koper

V okviru pilotnega projekta GDI UP Kompetence zelenega in digitalnega prehoda so zaposleni v okviru visokošolskega študijskega programa Predšolska vzgoja pripravili serijo štirih delavnic na temo vrednotenja v študijskem procesu s pomočjo digitalnih orodij. Peta delavnica pa je namenjena spoznavanju 3D tiskalnika in možnosti njegove rabe v izobraževalne namene.

8. okt. | Novice

Erasmus+ mobilnost v Singapurju

Prof. dr. Silva Bratož je v okviru programa mobilnosti v septembru predavala na Pedagoški fakulteti univerze Nanyang Technological University v Singapurju, ki se uvršča med vodilne univerze v Aziji in svetu.

7. okt. | Novice

Uvodno srečanje konzorcija v okviru projekta MARiNKA

V sredo, 25. septembra 2024, je na UP FAMNIT potekalo prvo srečanje konzorcija v okviru projekta MARiNKA (Mladostniki s temeljnimi znAnji RIN so KreAtorji prihodnosti).

4. okt. | Novice

V jubilejnem letu Pedagoška fakulteta v Kopru s kar dvema nagrajenkama

Ljubljana, 4. oktober 2024 - Večer pred svetovnim dnevom učiteljev je v Cankarjevem domu potekala podelitev najvišjih državnih nagrad na področju šolstva. Odbor za podeljevanje nagrad Republike Slovenije je letos podelil 11 nagrad. Priznanje za izjemne dosežke na področju visokega šolstva sta prejeli tudi prof. dr. Silva Bratož in izr. prof. dr. Vanja Riccarda Kiswarday z UP PEF.