50 let UP PEF: Srečanje s 1. in 2. generacijo študentov koprske Pedagoške fakultete

Dne: 11.06.2024

Kraj: Koper

Korenine Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete, segajo daleč v preteklost, saj je tradicija izobraževanja učiteljev in skrbi za njihovo stalno strokovno izpopolnjevanje na območju primorske regije prisotna že več kot 150 let.

Pravi temelji današnje fakultete pa segajo v leto 1974, ko je bil v Kopru ustanovljen dislocirani oddelek Pedagoške akademije iz Ljubljane.

Vabimo vas, da se skupaj spomnimo teh dni.

Pogovorni večer s študenti prve in druge generacije bo v torek, 11. junija ob 18. uri, na dvorišču UP Pedagoške fakultete. V primeru slabega vremena v notranjih prostorih.

Vabljeni.

Vabilo_za_javnost_-_sre__anje_1._in_2._generacije.png

20. jun. | Novice

Vabilo k sodelovanju ob 50. obletnici UP PEF – vaši spomini, izkušnje, vpogledi

Vsi, ki so bili kakorkoli povezani s Pedagoško fakulteto v Kopru, so vabljeni, da na elektronski naslov znanstveni.sestanek.pef@upr.si do 30. junija 2024 posredujejo svoj spomin.