Tečaj uporabe pametnega telefona za začetnike

Dne 21.05.2024 do 22.05.2024

Kraj: Koper

Tudi v mesecu maju Center za vseživljenjsko učenje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem (UP PEF) vabi na tečaje in dogodke za pridobitev novih znanj ter veščin.

V ponedeljek in sredo, 20. in 22. maja, bo potekal tečaj uporabe pametnega telefona za začetnike, ki ga bo pod mentorstvom dr. Andreje Klančar izvedla Ajda Mulec. Tečaj se bo izvedel zaradi prejeta povpraševanja, saj je veliko starejših že bilo na podobnih tečajih, vendar bi potrebovali dodatno pomoč in osvežitev znanja, zato se je študentka Ajda odločila, da priskoči na pomoč.

• Osnovne funkcije in nastavitve pametnega telefona:
    prepoznavanje in uporaba osnovnih tip, razumevanje in navigacija po domačem zaslonu, prilagajanje domačega zaslona, prikaz aplikacij, klicanje, pošiljanje besednih sporočil, upravljanje osnovnih nastavitev felefona, varnostne nastavitve.
  • Napredne nastavitve in socialna omrežja:
    uporaba kamere, galerije, WI-FI in mobilnih podatkov, nameščanje aplikacij, uporaba brskalnika ...

Termin in lokacija

• ponedeljek in sreda, 20. in 22. maj,
  • od 16. do 18. ure
  • na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (Cankarjeva 5, Koper) - točno lokacijo sporočimo prijavljenim.

• do četrtka, 16. maja, do 16. ure,
  • prek spletnega obrazca,
  • ali po elektronski pošti cvzu@pef.upr.si oz. telefonu 05 66 31 257.
  • Tečaj se bo izvedel, če bo prijavljenih minimalno pet udeležencev.

• zajema najem prostora in materialne stroške
  • in znaša na udeleženca 10 EUR + DDV.
  • Račun bo posredovan po pripravi. Plačilo je potrebno pred izvedbo.

FB_event__3_.jpg

Napovednik drugih tečajev in dogodkov

20. jun. | Novice

Vabilo k sodelovanju ob 50. obletnici UP PEF – vaši spomini, izkušnje, vpogledi

Vsi, ki so bili kakorkoli povezani s Pedagoško fakulteto v Kopru, so vabljeni, da na elektronski naslov znanstveni.sestanek.pef@upr.si do 30. junija 2024 posredujejo svoj spomin.