Gostujoče predavanje: Vloga organizatorja prehrane

Dne: 09.04.2024

Kraj: Koper

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF v mesecu aprilu in maju napoveduje zanimiva predavanja in delavnice, ki se bodo izvedla tudi v okviru Tedna vseživljenjskega učenja (od 10. maja do 16. junija).

Vloga organizatorja prehrane v VIZ

Termin: 9. april 2024 od 16.00 do 18.00
Lokacija: predavalnica P2 (UP PEF, Cankarjeva 5, Koper)
Udeležba brezplačna, brez predhodne prijave.

Gostujoča strokovnjakinja s prakse Mateja Kocjančič, organizatorka prehrane in zdravstveno higienskega režima, bo študentom 2. letnika vis. strok. štud. prog. Predšolska vzgoja pri predmetu Skrb za zdravje predšolskih otrok in drugim udeležencem predavanja predstavila svojo vlogo v vrtcu. Povedala bo, na kakšen način načrtujejo in oblikujejo jedilnik v vrtcu, na kakšen način skrbijo za upoštevanje in izvajanje dietne prehrane otrok, kako poskrbijo za ustrezne higienske pogoje in zdravo okolje v kuhinji in v celotnem objektu ter kako preprečujejo širjenje nalezljivih bolezni v oddelkih vrtca.

Napovednik drugih predavanj in delavnic

Katalog programov nadaljnjega izobraževanja in usposabljanja 2024/2025

• oktober 2024, februar 2025 - Vloga strokovnih delavcev pri nudenju ustrezne podpore predšolskim otrokom s preobčutljivostjo in alergijami na hrano (dr. Petra Furlan, mag. Špela Bužinel)
  • oktober 2024, februar 2025 - Vloga strokovnih delavcev vrtca pri skrbi za varnost in zdravje predšolskih otrok (dr. Petra Furlan)

LOGO_CVZU_BARVEN.png

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.