Razstava študentov umetniškega študijskega programa ob praznovanju 1500. obletnice mesta Koper

Dne: 04.04.2024

Kraj: Koper

K praznovanju 1500. obletnice mesta Koper se je priključila tudi Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem, in sicer so študentje umetniškega, dodiplomskega študijskega programa pod mentorstvom akademskega slikarja izr. prof. dr. Tilna Žbone, akademskega slikarja, pripravili razstavo  Umetniška intervencija – podoba in simbol.

1500_obletnica_mesta_Koper.jpg

Vabljeni na odprtje v četrtek, 4. aprila 2024, ob 18. uri v Malo ložo v Koper (Titov trg).

Razstava_VUO_1500_let.JPG

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).