Razstava študentov umetniškega študijskega programa ob praznovanju 1500. obletnice mesta Koper

Dne: 04.04.2024

Kraj: Koper

K praznovanju 1500. obletnice mesta Koper se je priključila tudi Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem, in sicer so študentje umetniškega, dodiplomskega študijskega programa pod mentorstvom akademskega slikarja izr. prof. dr. Tilna Žbone, akademskega slikarja, pripravili razstavo  Umetniška intervencija – podoba in simbol.

1500_obletnica_mesta_Koper.jpg

Vabljeni na odprtje v četrtek, 4. aprila 2024, ob 18. uri v Malo ložo v Koper (Titov trg).

Razstava_VUO_1500_let.JPG

12. apr. | Novice

Teden Alumni UP 2024 bo potekal od 15. do 19. aprila

Vljudno vas vabimo na Teden Alumni UP 2024, ki bo potekal od 15. do 19. aprila na Univerzi na Primorskem. Zvrstile se bodo številne zanimive aktivnosti, kot so druženja, tematska predavanja in orientacijski tek po prelepem mestu Koper. Vsak dan bo posvečen edni temi: Digitalni ponedeljek, Torek zdravja, trajnostna sreda, Alumni MeetUP (podelitev nagrad in priznanj, navdihujoč gost in druženje) in Zabavni petek. Samo za vas imamo načrtovan izjemno izbiro dogodkov.

11. apr. | Novice

50 let PEF - Intervju: Orijana Gregorič ima najdaljši staž na univerzi

50. obletnico Pedagoške fakultete v Kopru želimo obeležiti tudi s spomini in z vpogledi zaposlenih, študentov ter ostalih, ki so (bili) povezani s fakulteto. Vabljeni k branju prvega intervjuja.

10. apr. | Novice

Obeležili smo teden vode