50 let UP PEF: Odprtje novih prostorov na Čevljarski ulici

Dne: 20.02.2024

Kraj: Koper

Vabimo vas na odprtje novih prostorov, na Čevljarski ulici 19 v Kopru, kjer se bodo izobraževali študenti študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.

Pozdravili nas bodo

• župan Mestne občine Koper,
  • rektorica Univerze na Primorskem,
  • dekanja Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem,
  • član senata UP,
  • član Univerzitetnega umetniškega observatorija Rektorske konference RS,
  • profesor na študijskem programu Vizualne umetnosti in oblikovanje.

Za glasbeno spremljavo bodo poskrbeli pevci Fantovskega pevskega zbora UP PEF pod vodstvom izr. prof. dr. Barbare Kopačin ter člani Orkestra UP PEF pod vodstvom doc. Vladimirja Batiste.

Vabljeni.

50_LET_Odprje___evljarske.png

12. apr. | Novice

Teden Alumni UP 2024 bo potekal od 15. do 19. aprila

Vljudno vas vabimo na Teden Alumni UP 2024, ki bo potekal od 15. do 19. aprila na Univerzi na Primorskem. Zvrstile se bodo številne zanimive aktivnosti, kot so druženja, tematska predavanja in orientacijski tek po prelepem mestu Koper. Vsak dan bo posvečen edni temi: Digitalni ponedeljek, Torek zdravja, trajnostna sreda, Alumni MeetUP (podelitev nagrad in priznanj, navdihujoč gost in druženje) in Zabavni petek. Samo za vas imamo načrtovan izjemno izbiro dogodkov.

11. apr. | Novice

50 let PEF - Intervju: Orijana Gregorič ima najdaljši staž na univerzi

50. obletnico Pedagoške fakultete v Kopru želimo obeležiti tudi s spomini in z vpogledi zaposlenih, študentov ter ostalih, ki so (bili) povezani s fakulteto. Vabljeni k branju prvega intervjuja.

10. apr. | Novice

Obeležili smo teden vode