Predavanje: Otroci so naše zrcalo in najboljši učitelji/terapevti

Dne: 14.12.2023

Kraj: Koper

Organizator: CVŽU UP PEF

Otroci niso problematični, ampak na različne načine (skozi vedenje in čustvovanje ter psihosomatiko) izražajo svojo notranjo stisko, ki je zrcalo družinske dinamike oz. za njih pomembnih odnosov.

Vabljeni na predstavitev izsledkov raziskave: Povezanost kvalitete partnerskega odnosa s čustvenimi in vedenjskimi težavami otrok ter klinične prakse.

Predavala bo dr. Katja Kozlovič,  Zakonska in družinska terapevtka, izvajalka igralne terapije za otroke ter kadrovska svetovalka

Posebna gostja bo študentka Tina Žezlin, ki bo predstavila osebno zgodbo.

Predavanje bo v četrtek, 14. 12. 2023, med 10. in 11. uro, na UP PEF, predavalnica P5 (2. nadstopje).

26. jul. | Novice

Izziv Centra za vseživljenjsko učenje UP PEF uspešno opravilo 47 pohodnikov

Vsako leto več uspešnih – letos izziv opravilo kar 47 pohodnikov

25. jul. | Novice

Predstavite se na ŠtartUP 2024

Po zelo uspešni drugi izvedbi ŠtartUP dogodka, se tudi letos veselimo novega druženja z vami in našimi študenti. Dobrodošlico vsem študentom tako ponovno organiziramo v soboto, 5. oktobra 2024, med 10. in 16. uro v Obmorskem parku Žusterna.

23. jul. | Novice

Pripovedovalska klop se je iz Kopra preselila v Zadlog

Skozi pripovedovanje kot enega najstarejših načinov tvorjenja skupnosti.