Srečanje kandidatov glede diferencialnih izpitov

Dne: 12.01.2022

Kraj: Koper

Kandidati, ki se za študijsko leto 2022/2023 nameravate prijaviti na magistrske študijske programe UP PEF, vabljeni na srečanje, na katerem boste izvedeli:

• postopek določitve diferencialnih izpitov,
  • kako vzpostaviti kontakt z nosilci predmetov,
  • kako se prijaviti na izpit in
  • kako se vključiti v skupino bodočih sošolcev.

Srečanje bo potekalo v sredo, 12. januarja 2022, ob 17. uri po videokonferenčnemu sistemu ZOOM.

ZOOM povezava: https://upr-si.zoom.us/j/86314747725

Prijava za opomnik na srečanje in posredovanje promocijskega gradiva: info@pef.upr.si
Kontakt glede izpitov: tina.vicic@pef.upr.si
Več informacij o prijavi

26. sep. | Novice

Začetek študijskega leta in sprejem 50. generacije bruck in brucev UP PEF

Dragi bruci in študenti UP PEF, skupaj z vami se veselimo začetka novega študijskega leta. Da bo čim bolj uspešen, objavljamo program za 1., 2. in 5. oktober 2024.

24. sep. | Novice

Zapolnitev vpisnih mest na dodiplomskih in podiplomskih študijskih programih

Od srede, 25. septembra 2024, do vključno četrtka, 26. septembra 2024, do 10. ure, imajo kandidati v okviru razpisov za vpis v študijskem letu 2024/2025 še možnost prijave za vpis na dodiplomske, magistrske in doktorske študijske programe Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem (UP PEF).