Srečanje kandidatov glede diferencialnih izpitov

Dne: 12.01.2022

Kraj: Koper

Kandidati, ki se za študijsko leto 2022/2023 nameravate prijaviti na magistrske študijske programe UP PEF, vabljeni na srečanje, na katerem boste izvedeli:

• postopek določitve diferencialnih izpitov,
  • kako vzpostaviti kontakt z nosilci predmetov,
  • kako se prijaviti na izpit in
  • kako se vključiti v skupino bodočih sošolcev.

Srečanje bo potekalo v sredo, 12. januarja 2022, ob 17. uri po videokonferenčnemu sistemu ZOOM.

ZOOM povezava: https://upr-si.zoom.us/j/86314747725

Prijava za opomnik na srečanje in posredovanje promocijskega gradiva: info@pef.upr.si
Kontakt glede izpitov: tina.vicic@pef.upr.si
Več informacij o prijavi

28. sep. | Novice

V Mostarju sestanek projekta InAMath

Med 21. in 24. 9. 2022 je v Mostarju potekal projektni sestanek partnerjev, ki sodelujejo pri Erasmus projektu InAMath (An interdisciplinary approach to mathematical education)

28. sep. | Novice

Vizualna pismenost kot predmet teoretskih raziskovanj

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje v Ljubljani je v torek na naši fakulteti izvedla konferenco o vizualni pismenosti kot predmetu teoretskih raziskovanj.

26. sep. | Novice

Prvi študijski dan in pozdrav brucem

Dragi bruci in študentke ter študenti UP PEF, skupaj z vami se veselimo začetka študijskega leta. Da bo čim bolj enostaven objavljamo program. V okviru pozdrava brucem UP PEF boste bruci prejeli vse osnovne informacije. Predavanja, vaje in seminarji v okviru študija se pričnejo 3. oktobra 2022.