Razpis za mednarodne izmenjave z namenom praktičnega usposabljanja v okviru ERASMUS +

01.02.2023

RAZPIS ZA MEDNARODNE IZMENJAVE Z NAMENOM PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ KA131, objavljen na UP dne.  18. 01. 2024

Novost pri razpisu za mednarodne izmenjave z namenom praktičnega usposabljanja v študijskem letu 2023/2024 je ta, da je rok prijave na razpis določen kot odprti rok prijave.

Institucija opravljanja izmenjav je lahko tudi katera koli javna ali zasebna organizacija, ki je dejavna na trgu dela ali področju izobraževanja, usposabljanja, mladine, raziskav in inovacij, neprofitna organizacija, združenje, nevladna organizacija, organ, ki zagotavlja poklicno usmerjanje, poklicno svetovanje in informacijske storitve, visokošolska institucija, razen v naslednjih institucijah: - institucije in drugi organi EU, vključno s specializiranimi agencijami (podroben seznam je na voljo na tukaj); - organizacije, ki upravljajo programe EU, na primer nacionalne agencije Erasmus+.

V pomoč pri izbiri vam je lahko spletna stran ErasmusIntern, ki podjetjem in organizacijam omogoča, da objavijo svoje razpise za Erasmus+ praktično usposabljanje.

RAZPIS_Erasmus_praksa_ KA131 (1).pdf

Povezava na spletno prijavnico:

UP PEF – https://vis.upr.si/pef/

Rok za prijavo: ODPRT ROK PRIJAVE

NAVODILA

Priloga 1_Program usposabljanja.docx

Priloga 2_Program usposabljanja_navodila.docx

Priloga 3_Moznosti sofinanciranja mobilnosti_E+ ka131_PRAKSA.pdf

Priloga 4_OLS - SPLETNA JEZIKOVNA PODPORA_koncna (2).pdf

ODPRT ROK PRIJAVE.

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.