V osnovni šoli Tabor Logatec iščejo spremljevalca

datum: 26.08.2022

kategorija: Za študente

V osnovni šoli Tabor Logatec iščejo spremljevalca/ko za prijetno, simpatično, odgovorno in delavno deklico iz 6. razreda.

"Med poukom potrebuje pomoč, da lahko sledi vsem nalogam in zadolžitvam. Potrebuje predvsem usmerjanje pozornosti in pomoč pri zapisovanju. Spremljevalec/ka bi bil/a zaposlen/a preko podjemne pogodbe (delal/a bi v dopoldanskem času, točne ure pa so še stvar dogovora). Z delom bi oseba pričela čim prej, saj se šolsko leto prične že s 1. 9. 2022. Spremljevalca/ko bo financirala občina Logatec," še sporočajo iz šole.

Kontaktna oseba:

Kaja Pristavec, učiteljica DSP Osnovne šole Tabor Logatec

• Mail: kajap@os-tabor.si

Jure Kramar, ravnatelj Osnovne šole Tabor Logatec

• Mail: jurek@os-tabor.si
  • Telefon: 01 75 90 852

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.