Nova fotografska delavnica s pametnim telefonom

29.11.2018

Zaradi velikega zanimanja je za fotografske navdušence organizirano novo srečanje. Delavnica je namenjena tudi tistim, ki nimajo predznanja. Po zaključeni delavnici bo objavljen fotografski natečaj. Najboljše fotografije bodo v letu 2019 razstavljene v atriju fakultete.

Termin: 29. november 2018 od 9.00 do 10.30.
Lokacija: računalniška učilnica in po Kopru.
Število mest: 20.
Prijava: https://goo.gl/4JJp51 ali .

______________________________________________________________________

Delavnico, ki jo financira Študentski svet UP PEF in je za študente in zaposlene UP PEF brezplačna, bo vodila diplomantka UP PEF Iris Batista, ki se že vrsto let profesionalno ukvarja s fotografijo.

Študenti in zaposleni UP PEF vabljeni tudi k vključitvi v Foto klub PEF, ki deluje v okviru Centra za vseživljenjsko učenje UP PEF. Več informacij o klubu je dostopnih na spletni strani CVŽU UP PEF in FB skupini Foto klub PEF.

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.