19. mednarodni znanstveni sestanek Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti

15.09.2023

15. septembra 2023 bo Univerza na Primorskem Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Univerzo v Kragujevcu, Pedagoško fakulteto v Užicu in Jagodini (Srbija) in Univerzo v Mariboru, Pedagoško fakulteto organizirala 19. mednarodni znanstveni sestanek na temo Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti.

PROGRAM ZNANSTVENEGA SESTANKA
Več informacij in prijave

NAVODILA ZA OBLIKOVANJE PRISPEVKA ZA ZNANSTVENO MONOGRAFIJO - SLOVENŠČINA

PROGRAMME

Additional information: (clik).

INSTRUCTIONS FOR DESIGNING A PAPER FOR A SCIENTIFIC MONOGRAPHY

Eko___ola_UP_PEF.jpg

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.