8. mednarodni znanstveni sestanek Učni in znanstveni jeziki v času globalizacije

09.12.2011

V mesecu decembru 2011 bo Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Učiteljsko fakulteto iz Užic iz Srbije organizirala 8. mednarodni znanstveni sestanek na temo Učni in znanstveni jeziki v času globalizacije.

PROGRAM 8. mednarodnega sestanka/ PROGRAMME 8 International Confrerence

Vabilo na 8. mednarodni sestanek_ Call for Papers 8 International Conference - rok za oddajo izvlečka je podaljšan do 15. oktobra 2011

Prijavnica za 8. mednarodni znanstveni sestanek

Registration Form 8 International Conference

3. maj. | Novice

Umetnost nima nasprotnika: Patrizia Maroso

Dragana Sapanjoš in Patrizia Moroso s pomočjo umetnosti združujeta Hrvaško, Slovenijo in Italijo, 26. aprila pa je bila epicenter vsega Čevljarska ulica v Kopru.

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.