PRESTAVLJENO! Od kuge do korone - predavanje zgodovinarja Dr. Petelina

Dne: 09.05.2022

Kraj: Koper

PREDAVANJE JE ZARADI VIŠJE SILE ODPOVEDANO! O NOVEM TERMINU VAS OBVESTIMO.

Katere nalezljive oz. kužne bolezni so razsajale po svetu od srednjega veka do današnjih dni in kako so se ljudje prilagodili? Kakšne so bile posledice in kako so se ljudje spopadali s stahovi? Kaj smo se naučili od posameznih epidemij? Na ta in številna druga vprašanja bo odgovoril zgodovinar dr. David Petelin.

Nalezljive_bolezni_Petelin.png

13. maj. | Novice

Obisk študentov predšolske vzgoje z Dunaja

V okviru Erasmus+ projekta DivA, katerega glavni namen je oblikovati model sodelovanja med visokošolskimi institucijami iz različnih držav, na osnovi katerega bodo partnerji lahko usposabljali učitelje za poučevanje v večjezičnih in večkulturnih okoljih, je Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem gostila študenta Pädagogische Hochschule Wien iz Avstrije.

10. maj. | Novice

Študentka Nika Šardi prejemnica priznanja

Nika Šardi je prejemnica bronasto priznanje za uspeh na tekmovanju za Mednarodni matematični kenguru.